Inscrie-te!

Asociatia Societatea Educationala Platon deruleaza proiectul Reduc-educ.ro pentru a creste numarul reducerilor pe piata educationala din Romania, astfel facand-o mai accesibila.

Reduc-educ.ro a aparut din necesitatea de a promova educatia continua si importanta formarii profesionale atat pentru tineri, cat si pentru adulti la orice varsta si in orice context ocupational.

Adauga-ti adresa de email mai jos si te vom informa despre noile noastre  oferte educationale,

cat si despre cursuri gratuite disponibile:

Un nou proiect educational este in dezvoltare. Ne dorim sa dezvoltam o platforma de cursuri online pe diferite tematici. Aceste cursuri vor fi in format video, in limba romana atat gratuite, cat si cu o taxa. Poti fi atat cursant, cat si instructor de curs.

Fii printre primii care vor primi acces la noua platforma:

Educatia si cele 6 beneficii ale sale

5 Instrumente online pentru prezentari atractive